O nás

CENTRUM GENESSISMI je nástupcem Studia alternativní medicíny Genessis. Studio alternativní medicíny Genessis vzniklo jako právní zastřešení praxe Mariana Coufala  který masérskou, léčitelskou a věšteckou činnost vykonával při zaměstnání zeměměřiče. 1.8.2005 odešel od firmy Geometra Opava s.r.o. a začal jako OSVČ provozovat v městečku Litovel malé studio. Jeho činnost byla zprvu v oblasti masáží a počítačové NLS diagnostiky přístrojem Oberon. V průběhu let se rozšířila o výuku Reiki a Shambaly 1024 a v posledních letech na léčení traumat andělskými energiemi v kombinaci s technikou Cesta a Kvantového unášení. 

 

Marian Coufal  

 

- zájem o esoteriku začal v 18letech po mystickém zážitku v kostele Sv.Marka v Litovli. Začátky a první učitel známý Uničovský léčitel Vítězslav Kožušník. Na vysoké škole v Brně seznámení s metodou rozšířeného vědomí Psypos a tarotovými kartami. V roce 1997 osudové setkání s RNDr.Jarmilou Riegrovou na jejím semináři v Koutech nad Desnou a zasvěcení do Reiki. V roce 1998 seznámení s litovelským bylinářem Láďou Vitáskem a přes něj s Ing. Věrou Strašilovou a jejím Reiki srdce. Věruška Strašilová  se stává osobním mistrem a zasvěcuje Mariana do tajů masáží a Reiki. V roce 2000 iniciace na mistra učitele Reiki a začátek pořádání vlastních seminářů. Mezitím návštěvy kursů tarotu, studium potravních doplňků a bylin, odblokování vlastní osobnosti pomocí kyneziologie, rodinných konstelací  atp. V roce 2005 opět osudové setkání s vynikající krnovskou astroložkou Janou Tesárkovou a jejím "zázračným" přístrojem na počítačovou NLS diagnostiku zdravotního stavu Biolaz Oberon. S její pomocí byl zrealizován nákup přístroje, a díky jejímu pozitivnímu přístupu k řešení "dětských" bolestí mašinky,  Marian nevzdal první neúspěchy a začal mít po čase spokojené zákazníky. V 2005 založení Studia alternativní medicíny Genessis. V 2011 osudové setkání s Ivou  Andrésovou /nyní Coufalovou/.  V 2012 začátek nové životní cesty.

 

Iva Tamarie Coufalová 

 

Na své cestě životem jsem se setkala s mnoha úžasnými lidmi, kteří mi pomohli a nasměrovali k práci na sobě a pomoci ostatním. Zprostředkovávám lidem pomocí astologie a koučování nadhled v tíživých životních situacích. Pracuji s úžasnými technikami,které jsem všechny na sobě vyzkoušela, jež nenásilnou formou dokáží člověku dát zpětnou vazbu a objektivní pohled na sebe sama a svůj život. Astrologie nám pomůže se zorientovat, v jaké životní lekci se právě nacházíme, co se máme naučit a koučovací techniky nám pomohou si uvědomit, že zodpovědnost za náš život leží v našich rukou. Při mé práci používám Australské květové esence, které jsou úžasným lékem na dnešní dobu....harmonizují naši psychiku, tělo i duši. Dalším úžasným pomocníkem jsou esenciální oleje doTERRA, které přirozeně svojí vůní harmonizují tělo i ducha buď difuzování, nebo příjemnou Aromatouch masáží. Na své cestě životem jsem se seznámila s úžasnou technikou Theta Healing, která se stala nedílnou součástí mého života. Umožnuje příjemnou, meditativní formou spojení se 7. rovinou Bytí Stvořitele všeho co jest, kde vládne absolutní všeobjímající láska, která nám dává možnost vyléčit vše. 

Mým záměrem je šťastnější a radostnější život nás všech a následně šťastnější celý svět.

 

Mám samozřejmě i další životní role - jsem ŽENA, MATKA, PARTNERKA, PODNIKATELKA.....

Vždy mne přitahovalo vše tajemné, vše co je mezi nebem a zemí. Navštěvovala jsem různé sebepoznávací a sebezdokonalující kurzy a semináře. V roce 2003 jsem se poprvé setkala s REIKI, následovalo první zasvěcení v Reiki. Od roku 2006 jdu cestou léčení a poznávání zákonitostí života pomocí rodinných konstelací. V roce 2006 jsem se přihlásila na první kursy profesionální astrologie a v letech 2010 a 2011 jsem úspěšně absolvovala školu Transpersonální astrologie známého pražského astrologa Pavla Turnovského a astroložky Martiny Lukáškové. V roce 2012 jsem byla zasvěcena na mistra učitele tradičního Usuiho Reiki a mistra- učitele Shambala 1024 a vyšší.  Pracuji s různými kartami, Andělskými, koučovacími, Tarotem...Dále využívám úžasnou techniku E.F.T. a hlavně svoji INTUICI :-)