top of page

O nás

CENTRUM GENESSISMI Vám pomáhá na Vaší cestě k bezpodmínečné lásce, vnitřnímu míru, harmonii a sebepřijetí.
Marian a Iva Coufalovi
Poselství Stvořitele

Marian Coufal

Zájem o esoteriku začal v 18letech po mystickém zážitku v kostele Sv.Marka v Litovli. Začátky a první učitel známý Uničovský léčitel Vítězslav Kožušník. Na vysoké škole v Brně seznámení s metodou rozšířeného vědomí Psypos a tarotovými kartami. V roce 1997 osudové setkání s RNDr.Jarmilou Riegrovou na jejím semináři v Koutech nad Desnou a zasvěcení do Reiki. V roce 1998 seznámení s litovelským bylinářem Láďou Vitáskem a přes něj s Ing. Věrou Strašilovou a jejím Reiki srdce. Věruška Strašilová  se stává osobním mistrem a zasvěcuje Mariana do tajů masáží a Reiki. V roce 2000 iniciace na mistra učitele Reiki a začátek pořádání vlastních seminářů. Mezitím návštěvy kursů tarotu, studium potravních doplňků a bylin, odblokování vlastní osobnosti pomocí kyneziologie, rodinných konstelací  atp. V roce 2005 opět osudové setkání s vynikající krnovskou astroložkou Janou Tesárkovou a jejím "zázračným" přístrojem na počítačovou NLS diagnostiku zdravotního stavu Biolaz Oberon. S její pomocí byl zrealizován nákup přístroje, a díky jejímu pozitivnímu přístupu k řešení "dětských" bolestí mašinky,  Marian nevzdal první neúspěchy a začal mít po čase spokojené zákazníky. V 2005 založení Studia alternativní medicíny Genessis. V 2011 osudové setkání s Ivou  Andrésovou /nyní Coufalovou/.  V 2012 začátek nové životní cesty.

Iva Coufalová - Tamarie

Na své cestě životem jsem se seznámila s úžasnou technikou Theta Healing, která se stala nedílnou součástí mého života. Umožnuje příjemnou, meditativní formou spojení se 7. rovinou Bytí Stvořitele všeho co jest, kde vládne absolutní všeobjímající láska, která nám dává možnost vyléčit vše. 

Pomocí ThetaHealingu můžeme spolu z nadhledu Stvořitele odhalit programy a přesvědčení, které Vás blokují a způsobují v životě problémy. V meditativním stavu terapie ThetaHealing tyto programy přepisujeme na Vám prospěšné a láskyplné programy a přesvědčení. 

Při mé práci používám také Australské květové esence, které jsou úžasným darem v dnešní době, neboť harmonizují naši psychiku, tělo i duši. Skvělým pomocníkem jsou i pro naše děti.

Dalším přírodním pomocníkem jsou esenciální oleje BEWIT, které přirozeně harmonizují tělo i ducha a to buď vdechováním, difuzováním, nebo příjemnou Aromatouch masáží

Za svůj život jsem se setkala s mnoha úžasnými lidmi a technikami, které mě nasměrovali k práci na sobě a pomoci ostatním, za což jim velice děkuji.

Zprostředkovávám lidem také pomocí astrologie a koučování nadhled v tíživých životních situacích.

Pracuji s různými technikami, které jsem všechny na sobě vyzkoušela, jež nenásilnou formou dokáží člověku dát zpětnou vazbu a objektivní pohled na sebe sama a svůj život. Astrologie nám pomůže se zorientovat, v jaké životní lekci se právě nacházíme, co se máme naučit a koučovací techniky nám pomohou si uvědomit, že zodpovědnost za náš život leží v našich rukou.

Mým záměrem je vnitřní mír a radostnější život nás všech a následně šťastnější a radostnější celý svět.


bottom of page