top of page

pá 24. 5.

|

Online meditační večer

ZÁZNAM : Květnový meditační na téma DUŠEVNÍ A FYZICKÁ POHODA 17.5.2024

Online meditační večer- meditace, aktuální energie, sdílení.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
ZÁZNAM : Květnový meditační na téma DUŠEVNÍ A FYZICKÁ POHODA 17.5.2024
ZÁZNAM : Květnový meditační na téma DUŠEVNÍ A FYZICKÁ POHODA 17.5.2024

Čas a místo

24. 5. 2024 19:00 – 22:00

Online meditační večer

O události

ZÁZNAM z Květnového meditačního večera konaného 17.5.2024.

Srdečně Vás zveme na tradiční meditační večer na téma DUŠEVNÍ A FYZICKÁ POHODA. První  meditace bude Spojení se s náručí Matky Země a duchem naší vlasti ,2.meditace Propojení se se správcem našeho fyzického těla a duší nás samotných v lásce, 3.meditace samoléčebných procesů těla a duše skrze Stvořitele.  Budeme si povídat o harmonii těla a duše. Informace k meditační pouti po silových místech Jižní Moravy 24.5.2024 kolem Mikulova a Pálavských vrchů s meditacemi. Informace o volných místech na pouť do Bosny na pyramidy a dále Chorvatska 6.6.2024. Prostor pro Vaše dotazy.

Pořízením vstupenky na Meditační večer nám přispíváte za Poselství, meditace, techniku a naši práci na YouTube Poselství Stvořitele. Děkujeme, že Váš jedinečný přístup používáte jen pro sebe a dáte ostatním možnost, nám také přispět za naši práci pro Vás :-) Moc si toho vážíme.

Hodinu před začátkem semináře Vám odešleme přihlašovací link na YouTube, kde BUDE k dispozici i ZÁZNAM večera. Komu nevyhovuje úhrada semináře kartou, může uhradit převodem a  přihlásit se na emailu: genessismi@seznam.cz s přiložením potvrzení o úhradě semináře 500Kč/22 Eur. Číslo účtu naleznete v kontaktech.

Těšíme se na propojení s Vámi Marian a Ivka Coufalovi.

Sdílet událost

bottom of page