top of page

pá 19. 7.

|

Online meditační večer

Červencový meditační večer - Osvobození se od minulosti

Online meditační večer- meditace, aktuální energie, sdílení.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Červencový meditační večer - Osvobození se od minulosti
Červencový meditační večer - Osvobození se od minulosti

Čas a místo

19. 7. 2024 19:00 – 22:00

Online meditační večer

O události

Srdečně Vás zveme na červencový meditační večer OSVOBOZENÍ SE OD MINULOSTI

Online meditační večer na téma: OSVOBOZENÍ SE OD MINULOSTI 1.meditace: Přijmutí sobě sama, své síly skrze všeobjímající lásku Stvořitele 2.meditace: Osvobození se od toho co nám neslouží 3.meditace: Spojení se se svým Božským vědomím Informace o chystané nové pouti, povídání si jak příjmat současné dění v našem životě. Online meditační večer, kde  si budeme povídat a meditovat na to, co bude v aktuálních energiích důležité.

Pořízením vstupenky na Meditační večer nám přispíváte za Poselství, meditace, techniku a naši práci na YouTube Poselství Stvořitele. Děkujeme, že Váš jedinečný přístup používáte jen pro sebe a dáte ostatním možnost, nám také přispět za naši práci pro Vás :-) Moc si toho vážíme.

Hodinu před začátkem semináře Vám odešleme přihlašovací link na YouTube, kde BUDE k dispozici i ZÁZNAM večera. Komu nevyhovuje úhrada semináře kartou, může uhradit převodem a  přihlásit se na emailu: genessismi@seznam.cz s přiložením potvrzení o úhradě semináře 500Kč/22 Eur. Číslo účtu naleznete v kontaktech.

Těšíme se na propojení s Vámi Marian a Ivka Coufalovi.

Sdílet událost

bottom of page